Reference

vyzkoušejte ihned >
Zadax
ZDARMA, 5 GB prostoru, 1 projekt, 5 uživatelů

Erasmus Student Club na VŠCHT
Organizujeme každý rok podobné akce pro zahraniční studenty a je proto ideální mít veškeré dokumenty ke každé akci přístupné pro kohokoliv z nás z internetu. Neztrácíme tak důležité informace s odchodem našich členů, jak se nám to stávalo dříve.
Šárka Zárubová Erasmus Student Club na VŠCHT

vyzkoušejte zdarma >
Sejf
250 Kč/měsíc, 50 GB prostoru, 1 projekt, 50 uživatelů

VŠE
Na Katedře cestovního ruchu VŠE Praha používáme Capsu již sedmým rokem. Slouží pro informování a komunikaci členů katedry. Osvědčila se především při sestavování harmonogramů a obsahové náplně kurzů, na kterých se podílí více učitelů. Oceňujeme informování všech uživatelů při vložení nového materiálu. Capsa nám pomáhá efektivně pracovat.
doc. Ing. Jamila Indrová, CSc. Katedra cestovního ruchu, VŠE Praha
ISO
Pracuji jako poradce na systémy managementu podle norem ISO 9001, 14001 a 18001. Společně se zákazníkem Capsu využíváme na společnou tvorbu potřebných dokumentů – směrnic, formulářů a dalších. Díky Capse pracujeme vždy nad aktuální verzí. Odpadá tak neustálé přeposílání souborů, dohadování se, která verze je poslední, kdo na dokumentu právě pracuje. Obdobně jednoduše využíváme i „úkolovník“, který celou fázi implementace velice zjednodušuje. Capsa je vytvořena tak, že její používání je velice intuitivní a přátelské.
Ing. Zdeněk Tichý poradce na systémy managementu podle norem ISO
Studentská unie Univerzity Karlovy
Capsa nám umožňuje sdílet důležité dokumenty a mít je stále po ruce. Velký přínos pro nás je, že díky Capse lze věcně a rychle komunikovat s našimi členskými spolky. Capsa nám slouží i jako bezpečné úložiště našich kontaktů. Máme tak k dispozici telefonní čísla i na lidi, kteří už organizaci dávno opustili. Capsa je jednoduchá na ovládání a nabízí dostatek úložného prostoru.
Tomáš Beránek Studentská unie Univerzity Karlovy
Erasmus Student Club ICT Prague
Capsa je efektivní nástroj pro dlouhodobou archivaci dat. Velmi užitečnou funkcí je možnost vrátit se ke starším verzím určitého souboru. Díky uživatelským loginům je zřetelné, kdo v dokumentu provedl úpravy. Capsa nám usnadňuje předávání "know-how" novým členům klubu. Prostředí je velmi přátelské a již po několika minutách se v něm i méně počítačově zdatní lidé dokáží zorientovat.
Boleslav Zahradník Erasmus Student Club ICT Prague
Basepoint
Capsu používáme jako společné úložiště dat v rámci kanceláře a jako sdílený server s našimi externími spolupracovníky. Umožňuje nám přístup odkudkoliv k našim datům. A také bezpečnou zálohu projektů.
Petr Fiala jednatel architektonické kanceláře Basepoint
Fokus Praha
Capsa nám nabízí dostatečný prostor pro naše data a centralizaci našich dokumentů. Na rozdíl od Dropboxu neprobíhá na Capse synchronizace s počítačem, tedy se nezahlcuje jeho kapacita, což je pro nás výhoda.
Pavel Novák ředitel Fokus Praha

vyzkoušejte zdarma >
Profi
550 Kč/měsíc, 100 GB prostoru, 5 projektů, 200 uživatelů

Radici Group Plastics
Capsu používáme ve firmě jako společný disk, díky funkci online editace neřešíme, zda na souboru někdo pracuje a máme tak stále jistotu, že pracujeme s aktuální verzí dokumentu. V Capse máme bezpečně uloženy všechny potřebné dokumenty, což se nám už několikrát vyplatilo, když odešel nějaký počítač.
Zdeňka Votrubcová zastoupení Radici Novacips pro ČR a SR
Viamont DSP a.s.
Jsme společnost, která zajišťuje provozování drážní dopravy na území celé ČR. Naši zaměstnanci nastupují do pracovního procesu na různých místech ČR. Pomocí Capsy jim můžeme snadno a bezpečně předat všechny informace, které potřebují pro svou práci. Capsu takto používáme od roku 2011.
Václav Poduška vedoucí úseku železniční dopravy společnosti Viamont DSP a.s.
NNO
Capsu využíváme jako sdílené a snadno dostupné úložiště dat pro stážisty. Ti se na ní mohou dostat jak z pracovního místa v naší pobočce, tak od sebe z domu nebo prostě odkudkoliv. Velkou výhodou je oddělení složek pro jednotlivé skupiny uživatelů. U Capsy je skvělé její snadné užívání, není potřeba provádět nějaké složité přednastavení. Stačí se jen přihlásit na stránky a pracovat.
Lukáš Prnka Frank Bold (Ekologický právní servis)
Člověk v tísni
Capsa je pro nás nástroj, díky kterému sdílíme dokumenty a kontakty, potřebné v rámci našeho Programu sociální integrace. Vzhledem k tomu, že je tento projekt velmi obsáhlý – kromě našich devíti poboček je v něm zapojeno i osm partnerských organizací – je pro nás systém Capsa nezbytností. Osvědčil se nám jako efektivní nástroj pro rychlou výměnu informací, která je při naší práci nezbytná.
Jana Kvapilová projektová administrátorka, Člověk v tísni

vyzkoušejte zdarma >
Luxus
2000 Kč/měsíc, 500 GB prostoru, 5 projektů, neomezeně uživatelů

Institut umění
Webový portál Capsa používáme pro správu, archivaci a sdílení dokumentů v rámci několika projektů Institutu umění – Divadelního ústavu. Za vysoce pozitivní při používání portálu Capsa považuji především přehledné, uživatelsky příznivé a jednoduché vkládání, upravování a sdílení dokumentů, prezentací a ostatních materiálů v elektronické podobě, se kterými pracují řešitelé, spoluřešitelé a další externí osoby na projektu. Díky Capse odpadá náročné přeposílání a složitá distribuce dokumentů. Doporučuji službu Capsa dalším uživatelům.
Lucie Bartoňová koordinátorka projektů, Institut umění – Divadelní ústav
Wattsenglish
Capsu používáme od roku 2008 jako vnitrofiremní úložiště dat. Máme pobočky po celé ČR i na Slovensku a Capsa je pro nás ideálním řešením. Využíváme ji také pro ukládání a streamování videí z našich kurzů – tuto funkci nám autoři Capsy naprogramovali jako speciální úpravu na míru. Osobně jsem s tímto systémem velmi spokojen.
Marek Kadlec CEO, Wattsenglish
Bio OKO
Capsu využíváme především pro ukládání dat potřebných k provozu kina: trailerů filmů, plakátů k tisku, fotografií ve vysokém rozlišení, ale i obyčejných textových dokumentů a tiskových zpráv. Capsa je cloudová služba, která nám umožňuje rychle ukládat větší objemy dat a rychle je sdílet s našimi partnery.
David Beránek ředitel Bio OKO
Kino Aero
Capsu spokojeně používáme od roku 2008. Náš team se věnuje provozu kin a distribuci celovečerních filmů. Máme tedy mnoho audio-vizuálního obsahu, který potřebujeme sdílet s vybranými novináři a kinaři. Capsa je nejvíc díky tomu, že mohu sdílet i soubory přes 2 GB. Capsa nám nabízí dostatek úložného prostoru.
Jirka Šebesta kino Aero