Týmové nástroje

Capsa Vám umožňuje sledování jednotlivých verzí dokumentů a zasílání informací o změnách ve Vašem projektu. Nastavení rozdílných uživatelských práv Vám dává široké možnosti pro sdílení dat nejen interně ve Vaší firmě, ale i s externími spolupracovníky a klienty.

Sledování verzí

Všechny změny souborů jsou ukládány jako nové verze. Snadno zjistíte, kdy a kdo soubor změnil a jaké změny provedl. Na svůj email si můžete nechat pravidelně zasílat informace o nových souborech, nových verzích a komentářích k souborům, aby Vám neunikla žádná změna. Nejnovější změny uvidíte také přehledně hned po přihlášení.

Online editace a zamykání souborů

Funkce „online editace“ zajišťuje, že nikdy nebudou dva uživatelé editovat stejný soubor. Přes web si soubor jednoduše otevřete ve Vašem výchozím editoru (Word, Excel…) a Capsa se pak sama postará o to, aby byl během Vaší práce soubor uzamčen pro změny. Po skončení práce se nová verze automaticky nahraje zpět na server.

Přístupová práva

Nastavte si různá přístupová práva pro různé skupiny uživatelů. Ke každé složce můžete nastavit detailně práva pro jednotlivé skupiny –pro čtení, pro zápis, anebo složku zcela skrýt. Díky tomu je Capsa vhodná nejen pro sdílení dat ve firmě, ale i pro komunikaci s externími partnery a zákazníky, aniž byste jim dávali přístup ke svým interním dokumentům. Pomůžeme Vám nastavit Capsu tak, aby každý zákazník měl svoji složku, kterou vidí pouze on a je skrytá všem ostatním zákazníkům.

Kalendář

Sdílený kalendář umožňuje plánování událostí ve Vašem projektu. Upozornění na nadcházející události si můžete nechat zasílat na email. Lze mít také více kalendářů s rozdílnými přístupovými právy. Některým uživatelům lze modul zcela skrýt.

Úkoly

Díky modulu Úkoly neztratíte přehled o tom, na čem pracují Vaši podřízení a zda plní termíny. Můžete dostávat emailem všechny změny úkolů i upozornění na blížící se termíny, či jejich nesplnění.